Career in INNPRO

Kariéra

Urobte prvý krok, vyplňte nižšie uvedený formulár a prihláste sa ešte dnes!

Prečo to stojí za to?

Vyvíjame sa spoločne

Sme rýchlo rastúca spoločnosť, takže s vytváraním a rozširovaním tímov sa vytvárajú nové organizačné štruktúry a s nimi aj príležitosti, ktoré sa stávajú príležitosťami na rozvoj pre súčasných a budúcich zamestnancov.

Je nás stále viac

Počet zamestnancov na konci roka 2023 bol viac ako 350 vo všetkých pobočkách v Poľsku a v zahraničí. V roku 2024 sme prekročili počet 400 zamestnancov a naše tímy sa neustále rozrastajú. Štatisticky až 91 % zamestnancov u nás po nadviazaní pracovného pomeru zostáva.

Pre každú fázu vašej kariéry

Hľadáme ambicióznych a odhodlaných ľudí, či už ide o odborníkov s bohatými skúsenosťami, alebo o ľudí, ktorí práve začínajú pracovať v tejto oblasti. Skúsenosti a existujúce zručnosti sú síce vítané, ale vieme, že prichádzajú až časom. Bez ohľadu na to, v akej fáze svojej kariéry sa nachádzate, u nás dostanete potrebnú podporu a vyhliadky na rast.

Flexibilné
formy zmluvy

zamestnanec
zľava

Integračné
udalosti

Vybavené
stanica

Pozrite si aktuálne voľné pracovné miesta

Prečítajte si naše príbehy

Aneta Majdzińska,
Aneta Majdzińska,Senior accounting and finance specialist
Czytaj więcej
Od skončenia strednej školy som svoju kariéru spojil s účtovníctvom. Pracovala som na viacerých miestach, až som v marci 2022 skončila v spoločnosti INNPRO. Začínala som s jednoduchými úlohami v účtovníctve a postupne som prešla na viac povinností. Po necelých deviatich mesiacoch som bola prvýkrát povýšená a po roku a pol bolo moje nasadenie opäť ocenené a stala som sa senior účtovnou a finančnou špecialistkou.

V súčasnosti dohliadam na prácu troch účtovných oddelení a keďže spoločnosť neustále rastie, stretávam sa s novými výzvami, ktoré mi umožňujú neustále sa rozvíjať a získavať cenné skúsenosti v oblasti, v ktorej som vždy chcela pracovať.
Kamil Mohn,
Kamil Mohn,Warehouse Manager Assistant
Czytaj więcej
V sklade v Gliwiciach pracujem od septembra 2021. Rýchly rast spoločnosti ma utvrdil v presvedčení, že toto je to správne miesto na roztiahnutie krídiel. Zastávam názor, že čím viac zo seba dáte, tým viac dostanete. Moja tvrdá práca a odhodlanie boli zaznamenané. Spočiatku som mal na starosti zásobovanie našej pobočky prevádzkovými materiálmi na spracovanie objednávok. Teraz zastávam pozíciu asistenta vedúceho skladu a riadim tím, ktorý sa neustále rozrastá.

Spoločnosť mi poskytuje príležitosti na rozvoj a podporuje ma v realizácii mimo práce. To ma utvrdzuje v presvedčení, že som sa rozhodla správne, keď som si vybrala spoločnosť INNPRO.
Sabina Kufka,
Sabina Kufka,Order fulfilment specialist
Czytaj więcej
V spoločnosti INNPRO pracujem viac ako 3 roky. Moje dobrodružstvo sa začalo pozíciou zamestnanca pre spracovanie objednávok. Keď som začal pracovať pre spoločnosť, nemal som žiadne skúsenosti na podobnej pozícii, ale vďaka školiacim materiálom, skvelým ľuďom a možnostiam rozvoja, ktoré spoločnosť poskytuje, sa mi podarilo získať cenné pracovné skúsenosti a postúpiť na ďalšiu úroveň svojej kariéry.

Spoločnosť mi dáva príležitosť podeliť sa o svoje nápady a zaviesť zlepšenia, ktoré umožnia efektívnejšiu prácu oddelenia.
Artur Ratajczak,
Artur Ratajczak,Warehouse specialist
Czytaj więcej
V apríli 2022 som začal pracovať v spoločnosti INNPRO ako skladník. Od začiatku som prejavoval odhodlanie učiť sa nové úlohy. O niekoľko mesiacov neskôr som bol vďaka svojmu odhodlaniu a samostatnosti povýšený na pozíciu mladšieho skladníka. V nasledujúcich mesiacoch som absolvoval školenie, na ktorom som sa oboznámil s oddelením maloobchodnej expedície, oddelením objednávania paliet a skladovou logistikou.

V súčasnosti pracujem ako skladový špecialista. Vďaka práci v spoločnosti INNPRO som získal schopnosť riadiť tím a prijímať správne rozhodnutia.
Julia Wójtowicz,
Julia Wójtowicz,Product Manager
Czytaj więcej
V spoločnosti INNPRO pracujem od novembra 2021. Svoju prácu som začal z pozície asistenta produktového manažéra, pretože som nemal žiadne predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii. Vďaka môjmu nasadeniu a možnostiam rozvoja som veľmi rýchlo postúpil na pozíciu junior produktového manažéra. V súčasnosti pracujem ako produktový manažér.

Práca v spoločnosti INNPRO mi umožňuje neustále rozvíjať svoje predajné zručnosti a rozširovať si obzory prostredníctvom ciest na veľtrhy a stretnutí s výrobcami, ktorých sa zúčastňujem.
Magdalena Bennek,
Magdalena Bennek,Team Leader, Brand Manager
Czytaj więcej
Volám sa Magda, cez deň som manažérka značky a vedúca tímu v spoločnosti INNPRO. Online marketingu sa venujem už viac ako 8 rokov. Do spoločnosti INNPRO som nastúpila vo februári 2022 a niekoľko mesiacov som realizovala svoje povinnosti ako špecialistka marketingovej komunikácie a zástupkyňa TL, učila som sa o značkách a fungovaní spoločnosti. Úspešne som bol povýšený na manažéra značky a začal som viesť tím niekoľkých ľudí. V súčasnosti sa môj tím rozrastá, neustále ho rozširujem a dohliadam na marketingové aktivity pre viac ako 30 značiek.

Práca v spoločnosti INNPRO mi dáva príležitosť rozvíjať sa a získavať skúsenosti v rôznych oblastiach marketingu, realizovať zaujímavé projekty a kampane.
Wojciech Kłaput,
Wojciech Kłaput, Senior Product Manager, Team Leader
Czytaj więcej
Pokiaľ si pamätám, obchod je v mojom živote prítomný. Už v tínedžerskom veku som pomáhal viesť rodinný podnik. Nie je teda prekvapením, že týmto smerom sa uberala aj moja profesionálna kariéra. Do spoločnosti INNPRO som nastúpil v roku 2021 a v súčasnosti som jedným z vedúcich tímu obchodného oddelenia. Zmena zamestnávateľa bola spôsobená stagnáciou a nedostatkom výziev vo veľkej spoločnosti zaoberajúcej sa elektronickým obchodom, v ktorej som pracoval 8 rokov. Práca si ma našla v podstate sama a už takmer dva roky sa rozvíjam v štruktúrach spoločnosti so sídlom v Rybniku.

To, čo ma v práci najviac poháňa a dáva do pohybu, je neustály vývoj, výzvy a mimoriadne zaujímavý kontakt s čínskymi výrobcami.
Magdalena Kaczmarczyk,
Magdalena Kaczmarczyk,Team Leader
Czytaj więcej
V spoločnosti INNPRO pracujem od roku 2020, predtým som pôsobila vo Vroclave na manažérskej pozícii, ale rozhodla som sa vrátiť do rodného mesta. Práca v spoločnosti INNPRO si vyžadovala opätovné budovanie kariéry, začínala som budovať svoju kariéru od nuly, počnúc pozíciou juniora. Možnosť rýchleho rastu a viditeľný potenciál ma však povzbudili, aby som to skúsil. INNPRO je predovšetkým o ľuďoch. Mladí, dynamickí, s nápadmi a túžbou ich realizovať.

Rýchle prispôsobenie sa situácii na trhu by v mnohých spoločnostiach nebolo možné a tu sa nikto nebojí robiť ťažké rozhodnutia. Aj ja sám viem, že mám vplyv na rozvoj spoločnosti, a to je pre mňa dôležité.
Anna Dziwok,
Anna Dziwok,Senior Product Manager
Czytaj więcej
Keď som ešte počas štúdia na vysokej škole nastúpila do práce z pozície asistentky na obchodnom oddelení, ani vo sne by mi nenapadlo, že o 2,5 roka budem robiť nábor na túto pozíciu a hľadať ľudí do svojho tímu, ktorý mám v súčasnosti na starosti ako senior produktová manažérka jednej z dôležitých značiek v spoločnosti. Svojím nasadením, svedomitosťou a iniciatívou som dokázal, že napriek svojmu mladému veku som schopný prijímať samostatné rozhodnutia.

V obchode nie je trik v tom, aby ste si všimli chybu, ale aby ste si včas všimli jej dôsledky, preto sa snažím pochopiť problémy v mojom tíme, nielen ich riešiť.
Natalia Niewiadomska,
Natalia Niewiadomska,Translator
Czytaj więcej
V polovici roka 2020 som si hľadal prácu, ktorú by som mohol spojiť so štúdiom. Predtým som pracoval na zákazku v rôznych odvetviach. Svoju kariéru som začal v spoločnosti INNPRO ako asistent, kde som sa učil o marketingových operáciách a štruktúrach spoločnosti. Rozvíjal som svoje zručnosti v oblasti prípravy materiálov do tlače, tvorby grafiky a obsahu. Postupom času sa moja cesta jasnejšie vyprofilovala smerom k obsahu a prekladom.

V spoločnosti INNPRO si cením neustály rozvoj v priateľskej a prirodzenej atmosfére a najväčšie uspokojenie mi prinášajú nové príležitosti.
Poprzedni
Następny

How does the recruitment process work?

We strive to make the recruitment process transparent. We analyze each application and if your competencies meet the requirements of the position you are applying for – we call to arrange an interview.

The purpose of the recruitment meeting is to get to know you and your experience. The interview is usually conducted by two people from the department to which you are applying – they will tell you about the daily life of the company and our typical tasks. We have time to answer all your questions.

During the interview, we sometimes check the competencies important for the position, which may involve a short assignment or an interview in English. After each interview, we contact you, informing you of the outcome of the recruitment.