B2B SPOLUPRÁCA

Staňte sa našim partnerom

Presvedčenie, že spolupráca musí byť obojstranne prospešná. Našou hlavnou hnacou silou sú naši partneri - ich úspech je jedným z kľúčových aspektov umožňujúcich vzájomný rozvoj. Zoznámte sa s výhodami spolupráce so spoločnosťou INNPRO.

Zaregistrujte sa na platforme B2B

Získajte prístup k veľkoobchodným ponukám na tisíce produktov známych značiek.

prístup k podrobným informáciám o produktoch a značkách,

sledovať svoje objednávky a stavy zásielok,

pozrite si celú ponuku s cenami a dostupnosťou produktov,

zadávať objednávky kedykoľvek, jednoducho a efektívne,

integrovať svoj obchod s platformou INNPRO a automatizovať predajný proces.

Široká ponuka výrobkov

Ponuka spoločnosti INNPRO zahŕňa viac ako 5 000 prodkuktov z viac ako desiatky kategórií a neustále sa rozširuje. Naše portfólio zahŕňa značky, ktoré sú lídrami vo svojich odvetviach, ako aj debutujúce značky so sľubnými vyhliadkami na rast na trhu.

Platforma B2B

Prístup k informáciám a efektívne fungovanie patria medzi kľúčové prvky bezproblémovej spolupráce. Platforma B2B umožňuje rýchle a efektívne zadávanie objednávok, ako aj prístup ku všetkým relevantným informáciám.

Atraktívne obchodné podmienky

V porovnaní s aktuálnymi trhovými cenami ponúkame atraktívne veľkoobchodné zľavy. Ponuka je neustále kontrolovaná a aktualizovaná s cieľom zachovať na prezentovaných výrobkoch marže.

Platobné podmienky

Obchodný úver podporuje predovšetkým rýchly rast spolupráce. Podporuje efektivitu a rýchlosť obchodu, preto všetkým našim partnerom ponúkame túto možnosť v rozsahu prispôsobenému rozsahu spolupráce.

Rýchle spracovanie objednávok

Vysoké logistické a skladové štandardy zabezpečujú komfort, bezpečnosť a rýchlosť prevádzky. Až 98 % objednávok je spracovaných v ten istý pracovný deň s doručením na druhý pracovný deň.

Marketingová podpora

Popri bežných obchodných aktivitách ponúkame našim výrobcom a partnerom pre väčšinu našich značiek aj ďalšie marketingové aktivity.

Partnerské vzťahy

Ponúkame plnú predpredajnú a popredajnú podporu a naši account manažéri zabezpečujú neustálu efektívnu komunikáciu. Práve efektívna komunikácia je nevyhnutnou súčasťou dlhodobej spolupráce a vzájomne prospešných vzťahov.

Profesionálny prístup

Naši predajcovia sú patrónmi značiek špecializujúci sa na príslušné odvetvia. Starajú o atraktívnosť ponuky z hľadiska nielen cien, ale tiež potrieb trhu a skladových zásob.

OSTAŇME V KONTAKTE

Máte záujem o konkrétnu ponuku?

Kontaktujte nás a dozviete sa, ako začať obchodné partnerstvo s INNPRO.