Široká distribučná ponuka

Objavte naše značky z oblasti nových technológií a staňte sa naším obchodným partnerom. Viac ako sto značiek, viac ako tucet kategórií a tisíce produktov – našu ponuku neustále rozširujeme a veľkoobchodným zákazníkom ponúkame atraktívne obchodné podmienky.

Našou základnou hodnotou je čo najvyššia kvalita spolupráce v každom aspekte. Do našich zdrojov – vrátane logistiky, zamestnancov, marketingu, servisu, skladu a mnohých ďalších – neustále investujeme. To nám umožňuje o našich značkch vytvárať vysoké povedomie a do kampaní zapájať aj našich zákazníkov.

Vďaka individuálnemu prístupu vieme naplno využiť potenciál každej jednej značky.

Kategórie produktov

Zariadenia z kategórie malých domácich spotrebičov nájdu uplatnenie v každej domácnosti. Bezdrôtové a robotické vysávače pomôžu spotrebiteľom udržiavať poriadok v domácnosti, zatiaľ čo mixéry, rýchlovarné kanvice a fritézy sa budú hodiť v kuchyni. Ponúkame tiež čističky a zvlhčovače vzduchu, ako aj ventilátory a ohrievače.

GSM príslušenstvo dostupné vo veľkoobchode INNPRO pomôže rozšíriť využitie zariadení ako sú smartfóny a tablety. Zároveň zabrnuje ich poškodeniu. V predaji sú napríklad tvrdené sklá, puzdrá, powerbanky, káble, nabíjačky, adaptéry, selfie tyče, vysielače do auta a rôzne držiaky.

IT príslušenstvo pomáha používateľom zvýšiť flexibilitu a funkčnosť práce na počítači. Produkty ako dokovacie stanice, adaptéry, rozbočovače, webové kamery, napájacie lišty, myši, klávesnice, prenosné monitory, diskové kryty alebo stojany, sa budú hodiť do každej domácnosti alebo kancelárie.

V kategórii Audio nájdete napríklad slúchadlá a reproduktory. Vysoká kvalita našich výrobkov uspokojí očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov. V ponuke sú tiež mikrofóny, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou pri tvorbe podcastov alebo rozhovorov. Distribuujeme aj audio káble.

Produkty z kategórie Kancelária sa osvedčia v každej firme – zvýšia kvalitu Vašej práce a uľahčia Vám vykonávanie každodenných úloh. Predávame napríklad viazačky, tlačiarne štítkov, skenery čiarových kódov a laminátory. Ponúkame aj skartovačky, ktoré výrazne uľahčujú likvidáciu už nepotrebných dokumentov.

Produkty Smart Home Vám pomôžu vytvoriť inteligentnú domácnosť podľa Vašich predstáv a automatizovať chod Vami vybraných zariadení. Ponúkame napríklad rozne typy osvetlenia, vychytávky pre domáce zvieratá a inteligentné elektrické zásuvky a vypínače. Nájdete tu tiež IP kamery, snímače a poplašné systémy.

Kategória Foto/Video obsahuje zariadenia a príslušenstvo umožňujúce vytvárať vysokokvalitné fotografie a videá. Ponúkame napríklad športové kamery, gimbaly a stabilizátory, beztienové stany, statívy, držiaky a pamäťové karty. Hodiť sa budú aj fotobatohy a videorekordéry.

Hry

Zariadenia z kategórie Gaming sa budú hodiť každému hernému nadšencovi. Patria sem napríklad myši, klávesnice, podložky, volanty, chladiace podložky a slúchadlá. Ponúkame aj súčiastky na zostavenie vlastného počítača vrátane skriniek, chladičov a napájacích zdrojov. Zakúpiť si môžete aj herné stoličky.

Výrobky z kategórie Lifestyle & Outdoor nájdu mnoho využití v každodennom živote. Budú užitočné doma aj v práci, prípadne na cestách. V našej veľkoobchodnej ponuke nájdete napríklad príslušenstvo na bicykel a do auta, baterky, inteligentné hodinky, nabíjacie stanice a fotovoltaické panely.

Náradie, ktoré máme u nás v INNPRO k dispozícii, je vhodné najmä na renovačné práce alebo drobné opravy. Poslúžia aj na stavbách. Patria sem napríklad kľúče, kladivá, meracie pásky, píly, diaľkomery, skrutkovače, vŕtačky, kliešte a nitovačky. Taktiež distribuujeme agregáty a súpravy náradia.

V predaji máme taktiež širokú škálu zariadení určených pre lepšiu starostlivosť o svoje zdravie a vzhľad. Ponúkame napríklad výrobky ústnej hygieny vrátane sonických zubných kefiek a irigátorov. Distribuujeme aj holiace strojčeky, zastrihávače, depilátory, fény, kulmy, žehličky na vlasy, žehličky na vlasy a masážne prístroje.

Distribuujeme aj drony, vďaka ktorým môžete vidieť svet z vtáčej perspektívy a tak máte možnosť z tejto neobvyklej perspektívy zachytiť aj tie najdôležitejšie momenty. Nájdete u nás modely na rôzne využitie – k dispozícii sú rekreačné, poloprofesionálne, profesionálne a priemyselné drony. V ponuke sú aj pretekárske drony, náhradné diely a príslušenstvo.

STANŤE SA NAŠIM OBCHODNÝM PARTNEROM

Zaregistrujte sa na B2B platforme

Zaregistrujte sa na našej B2B platforme a získajte prístup k tisícom produktov známych značiek (Dareu, Darkflash, Dreame, Baseus a mnoho ďalších).